Spróbuj bezinwazyjnego liftingu twarzy

5/5 - (41 votes)

 Piękna skóra po liftingu HIFUSkóra, jako tkanka na co dzień idealnie spełnia swoje role. Dzięki niej jesteśmy chronieni przed drobnoustrojami, woda nie ucieka z naszego ciała oraz jesteśmy bardziej odporni na zmiany temperatury otoczenia. Natura jednak tworząc tkankę skórną tak skupiła się na kluczowej jej roli w naszym przetrwaniu, że kompletnie zapomniała o jej estetycznym wymiarze.

Wraz z wiekiem tkanka skórna traci swoją jędrność i elastyczność. Podczas ciąży rozszerza się do granic możliwość, niejednokrotnie tworząc rozstępy, by zaraz po porodzie zwisać niczym niesforne fałdy. Dodatkowo, gdy w końcu udaje nam się zgubić zbędne kilogramy i zredukować tkankę tłuszczową, skóra zamiast cieszyć się naszym szczęściem, tworzy nieestetyczne fałdki na brzuchu, czy pośladkach.

Więcej możesz przeczytać na https://fitness.wp.pl/21678,ultraformer-ii-technologia-hifu-na-wiotka-skore

Jak już wspomniałem natura miała przede wszystkim zapewnić nam przetrwanie, sprawa estetyki zawsze była na drugim miejscu i ewolucja tego nie zmieniła. Dzisiaj jednak dzięki poznaniu dokładnie jak działa ta tkanka i jakie procesy w niej zachodzą, możliwa stała się ingerencja w jej fizjologię za pomocą bodźców fizykalnych.

lifting twarzy hifu

Jednym z takich bodźców są stosowane od lat w medycynie fale ultradźwiękowe, a dokładnie technologia HIFU. Jest to zogniskowana fala ultradźwiękowa, która ma za zadanie podgrzewać tkanki, powodować w nich mikroskopijne uszkodzenia oraz pobudzać ich zdolności regeneracyjne. W skórze dochodzi do zwiększonego wytwarzania włókien kolagenowych, dzięki czemu staje się ona bardziej jędrna, elastyczna i gęsta. Widocznym gołym okiem efektem jest zmniejszenie lub kompletnie zlikwidowanie niechcianych, wiotkich fałdów skórnych, występujących np. po ciąży.

Lifting ciała bez zabiegu operacyjnego – teraz to możliwe!

Wspomniana wcześniej technologia jest wykorzystywana w zabiegu Ultraformer III. Jest on bezinwazyjny, bezpieczny oraz może być wykonywany na każdej części naszego ciała. Nie wymaga znieczulenia oraz przygotowania specjalistycznego pacjentek. Z tego względu, że jedynym działaniem niepożądanym zabiegu jest zaczerwienienie i niewielka tkliwość bólowa, utrzymująca się przez kilka godzin, to pacjentki mogą wrócić do normalnego życia zaraz po sesji zabiegowej.

miejsca liftingów HIFU

Ultraformer może być stosowany w skutecznym niwelowaniu wiotkiej skóry po ciąży, czy po leczeniu odchudzającym. Świetnie nadaje się także do likwidowania zwisającej skóry na tylnej części ramion, co jest częstym defektem estetycznym zwłaszcza wśród kobiet.

Zabieg Ultraformer III może spokojnie konkurować ze skalpelem chirurga jeszcze z trzech powodów. Po pierwsze efekt zabiegu utrzymuje się około przez dwa lata, więc jest niezwykle trwały jak na tak niską inwazyjność. Po drugie wystarczy jeden bezbolesny zabieg, by pobudzić tkankę skórną to syntezy włókien kolagenowych. Na ostateczny efekt zabiegu wystarczy poczekać około 3 miesięcy. Po trzecie średnio sesja zabiegowa trwa jedynie od 30 do 120 minut.

Lifting twarzy – bezpieczny i bez blizn operacyjnych.

Mimo, że skóra twarzy różni się znacznie grubością od skóry w obrębie ud, czy pośladków, to mimo to zabieg Ultraformer III może być z powodzeniem stosowany również i w tej okolicy. Tutaj jednak jego pozytywne korzyści wybiegają znacznie dalej niż tylko ujędrnianie skóry. przed i po oponka

Bezinwazyjny lifting twarzy za pomocą ultradźwięków jest bardzo dobrą metodą walki z niechcianymi zmarszczkami w obrębie szyi, czoło lub okolic oczu. Dodatkowo możliwa jest poprawa kolorytu skóry, zredukowanie tzw. podwójnego podbródka, czy konturowanie twarzy.przed i po usta

Nie dziwi zatem fakt, że pacjentki coraz częściej wybierają lifting twarzy bez skalpela, dzięki czemu mogą cieszyć się jędrną skórą bez przykrych dolegliwości bólowych.

Artykuł napisany przy współpracy z portalem https://clinicadermatologica.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + 1 =