Blizna po cesarce – defekt kosmetyczny, którego możesz się pozbyć!

Rate this post

Blizna po cesarce z całą pewnością nie prezentuje się estetycznie. Kobiety, które posiadają bliznowiec po cc zazwyczaj marzą o tym, aby się go pozbyć. Na szczęście współczesne gabinety medycyny estetycznej oferują zabiegi, dzięki którym możliwe będzie zredukowanie blizny.

Blizna po cesarce – co warto o niej wiedzieć?

Blizna po cesarce jest zmorą niemal wszystkich pań, które urodziły dziecko dzięki metodzie cesarskiego cięcia. U niektórych kobiet jest jednak stosunkowo mało widoczna, podczas gdy inne mają z nią dość duży problem estetyczny. Największe blizny powstają po trudno gojącej się ranie, co może mieć miejsce na przykład w przypadku infekcji. W wielu przypadkach pojawia się również bliznowiec po cesarce, który może sprawiać nie tylko dyskomfort psychiczny, ale i fizyczny. Bez względu na to czy blizna po cesarce jest duża czy mała, skorzystać możemy z zabiegów, które zmniejszą jej widoczność i poprawią nasz komfort psychiczny.

Jeśli zastanawiasz się nad usunięciem blizny po cesarskim cięciu koniecznej przeczytaj ten artykuł:
https://drkozicka.pl/arts/blizna-po-cesarce-pozbadz-sie-jej-raz-na-zawsze/

Blizna po cc

Blizna po cc – zgrubienie, z którym można skutecznie walczyć!

Zgrubienie blizny po cc to problem, który można pokonać. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż redukcja blizn stanowi jedno z największych wyzwań medycyny estetycznej i kosmetologii.

Twarda blizna po cesarce może jednak zostać zredukowana dzięki następującym zabiegom:

  • laserowi Emerge,
  • mezoterapii,
  • Dermapenowi.

Laser Emerge to najskuteczniejszy zabieg, dzięki któremu blizna po cesarce ma szansę stać się niewidoczna. Wiązka lasera doprowadza do powstania kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry, dzięki którym zostaje ona pobudzona do intensywnej regeneracji. Nieprawidłowo zbudowane tkanki mają więc szansę zostać przebudowane. Dzięki temu zgrubienie blizny po cesarce ma szansę stać się słabo widoczne.

Blizna po cesarce może również zostać zredukowana na skutek przeprowadzenia zabiegu mezoterapii. Specjalista wykonujący zabieg aplikuje do skóry starannie skomponowany koktajl. Substancje aktywne w nim zawarte pobudzają skórę do regeneracji.

Dermapen to zabieg, który może nieco przypominać mezoterapię. Specjalista wykonujący zabieg Dermapen nie korzysta jednak z kaniuli, ale z głowicy, która pokryta jest niewielkich rozmiarów igiełkami. Zaaplikowane składniki działają jednak na skórę stymulująco, przez co dochodzi do intensywnych procesów regeneracyjnych. Dzięki temu zabiegowi blizna po cesarce będzie znacznie mniej widoczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 6