Zioła oczyszczające organizm z toksyn apteka

Rate this post

Przełom wiosny i lata to dobry moment, aby przedstawić porady na to jak pozbyć się toksyn z organizmu. Można zrobić to w sposób wieloraki, dietą, gotowymi preparatami czy mieszankami ziół. Jeżeli chodzi o zioła oczyszczające organizm z toksyn, apteka oferuje gotowe mieszanki ziół na pozbycie się toksyn i pasożytów z naszego ciała.

Działanie ziół w procesie oczyszczania organizmu polega na zwiększeniu naszego metabolizmu, przyspieszeniu go i intensyfikacji. Pod wpływem ziół toksyny rozpuszczają się w wodzie i wraz z moczem wydalane są z organizmu. Zioła zwiększają też naszą potliwość, a jest to drugi ze sposobów na pozbycie się tych szkodliwych substancji. Zatem zamiast stosowania diety cud i głodówek, które wykonywane bez opieki lekarza mogą przynieść więcej szkód niż pożytku, warto zaopatrzyć się w aptece w gotowe zestawy ziół lub przygotować mieszanki samodzielnie w domu. O innych sposobach na pozbycie się toksyn przeczytasz na http://schizofrenia.info.pl/zdrowie/oczyszczanie-jelit-ze-zlogow.html.

Zioła zwiększające wydzielanie moczu i potu

Mieszanka ziół, której zadaniem będzie zwiększenie wydzielanie moczu i potu, a wraz z nimi usuwanie toksyn, powinna wyglądać następująco: fiołek trójbarwny, wiązówka błotna, łopian większy, skrzyp polny, mniszek lekarski.

Zioła, które poprawią wygląd skóry

Razem z procesem usuwania toksyn z organizmu będzie zmieniał się ogólny stan zdrowia i wygląd naszego ciała, w tym naszej cery. Stosując odpowiednie,dedykowane mieszanki ziół , taki zestaw mógłby wyglądać następująco: fiołek trójbarwny, skrzyp polny, zielona herbata, drożdże i minerały (selen, cynk, witaminy A,C,E). szczególnie powinny je stosować osoby z problemami z trądzikiem i tłustą cerą.

Zioła oczyszczające organizm z toksyn w aptece

W procesie oczyszczania naszego organizmu z toksyn niezbędne jest zastosowanie mieszanek, dostępnych w aptekach, których zadaniem będzie oczyszczenie naszych jelit i całego układu pokarmowego. Mieszanka do tego celu powinna składać się z: morszczyna pęcherzykowatego, zielonej herbaty, aloesu, senesu, kruszyny i rzewienia. Senes,  kruszyna i rzewień działają przeczyszczająco, aloes powoli, ale skutecznie. Zielona herbata poprzez regulowanie produkcji kwasów żółciowych redukuje uczucie pełności w żołądku i wzdęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + = 12