Depilacja laserowa twarzy – dlaczego warto skorzystać z lasera Vectus?

5/5 - (5 votes)

Poszukując sposobu na uwolnienie się od niechcianych włosów na twarzy i ciele można udać się do salonu kosmetologicznego i skorzystać z innowacyjnego zabiegu, jakim jest depilacja laserowa Vectus.

Można ukryć nadmiar włosów w obszarach, które nie są stale odsłonięte, ale jeśli chodzi o włosy na twarzy, nie można tego ukryć. Twarz jest zawsze widoczna, a w rezultacie może wydawać się, że wszyscy koncentrują się na włosach na górnej wardze, brodzie lub bokobrodach. Nie można pozwolić, aby meszek stanął na drodze pewności siebie. Można dyskretnie pozbyć się tego dzięki zabiegowi, jakim jest depilacja laserowa twarzy.

 • Trwale i bezpiecznie zmniejsza ilość włosów na twarzy
 • Zwiększa pewność siebie i poprawia samopoczucie
 • Zapobiega powstawaniu nierówności i podrażnień
 • Laser Vecuts posiada certyfikat FDA.

Dlaczego depilacja laserowa Vectus?

Laser diodowy Vectus jest szybszy, i bardziej komfortowy. W szczególności ma on największy rozmiar głowicy i najbardziej jednorodny profil dostępny obecnie, co pozwala szybko usuwać owłosienie z dużych obszarów ciała zaledwie kilka minut. Szafirowa końcówka do zabiegów z zaawansowanym chłodzeniem kontaktowym pomaga chronić naskórek skóry i zapewnia komfort podczas krótszego okresu leczenia – w tym temacie więcej tu: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790.

Recykling fotonów i jednolity profil wiązki pozwala na najbardziej dokładną koagulację mieszków włosowych, co zmniejsza potrzebę wielokrotnych nakładających się przejść podczas zabiegu. W końcu ma on jedyny zintegrowany czytnik melaniny Skintel, dzięki czemu depilacja laserowa może zostać zindywidualizowana dla danego rodzaju włosów i skóry.

Doskonałe działanie lasera Vectus związane jest z fototermolizą selektywną. Dla pacjenta wiąże się to z przenikaniem światła lasera do skóry twarzy, które jest pochłaniane przez łodygę włosa, czyli melaninę. Efektem takich funkcji lasera jest likwidacja komórek macierzystych w okolicy mieszków włosowych powodując ich skuteczne usuwanie z możliwością regeneracji.

Ile czasu zajmuje zabieg depilacja laserowa Vectus?

W przypadku małych obszarów twarzy zabieg zajmuje tylko kilka minut. Większe obszary, takie jak nogi lub plecy, mogą zająć około 15 minut.

Zalety, jakie daje depilacja laserowa Vectus

Nowy standard doskonałości w dziedzinie depilacji laserowej Palomar Vectus to:

 • Tak szybki i skuteczny, że to, co zajęło 1 godzinę teraz zajmuje 10 minut
 • Równomiernie rozproszona energia lasera zapobiega powstawaniu gorących punktów – koniec z oparzeniami
 • Zaprojektowany specjalnie do usuwania włosów i nic poza tym
 • Skintel – czytnik melaniny automatycznie odczytuje typ skóry i określa idealne leczenie.

Czytnik melaniny Skintel może nawet wykryć pigment, który może nie być widoczny gołym okiem, taki jak rozwijająca się opalenizna z powodu niedawnego wystawienia na słońce. Bez tego urządzenia ustawienia lasera muszą być dostosowane w oparciu o historię pacjenta i kontrolę wzrokową skóry. Skintel stanowi dodatkową korzyść dla bezpieczeństwa i skuteczności dla pacjentów, w szczególności do laserowego usuwania włosów z twarzy i odmładzania skóry.

Depilacja laserowa twarzy – dlaczego warto skorzystać z lasera Vectus?

 • Lepsza pewność siebie – odchodzi strach i można pokazać swoją nową piękną twarz
 • Świetny efekt wizualny – usuwanie włosów za pomocą lasera Vectus usuwa niewygodne etapy pośrednie i wzrostowe.
 • Zaoszczędzenie pieniędzy – na dłuższą metę depilacja laserowa kosztuje mniej niż kontynuacja woskowania, elektroliza i inne metody usuwania włosów.
 • Zaoszczędzony czas – wyeliminowanie codziennej lub miesięcznej rutyny depilacji.
 • Precyzja – laser Vectus może selektywnie celować w ciemne, szorstkie włosy pozostawiając otaczającą skórę nieuszkodzoną.
 • Przewidywalność – dziewięćdziesiąt procent pacjentów nie odczuwa odrastania włosów na twarzy oraz innych obszarów ciała po średnio trzech do pięciu sesjach.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

Komentarze 5

 • Fajne te zabiegi. Właśnie wróciłam z zabiegu na włoski pod pachami 🙂 Pani powiedziała, że po 4 zabiegu pozbędę się włosków na stałe 🙂 warto wydać trochę $, żeby pozbyć sie problemu!

 • Zabieg w sam raz na sezon letni 🙂 w końcu bez skrępowania można wyjść na dwór w sukience

 • Moim problemem było owłosienie ok 90% powierzchni ciała. Lekarz zalecił wykonanie takich zabiegów. Skorzystałem i nie żałuję 🙂 mniej kompleksów i większa pewność siebie to tylko niektóre z plusów.

 • pozbyłam się w końcu wąsiku – mojego największego kompleksu! Jak dobrze, że są takie zabiegi 🙂 trwale usunięte włoski nowoczesnym sprzętem to jest coś.

 • Ja zdecydowałam się na zabiegi laserowe, bo po zwykłej maszynce miałam mega uczulenie i krotki. Fajna metoda depilacji, ważne że na dłuuugi czas : )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

71 − = 62