Najlepsze sposoby na usunięcie zmarszczek

5/5 - (33 votes)

Jednym z bardziej wiarygodnych oznak starzenia się skóry jest wzrost liczby i głębokości zmarszczek. Do innych objawów możemy zaliczyć wzrost liczby i głębokości zmarszczek, przerzedzenie skóry i jej zwiotczenie. Wiele zmian wynika z nadmiernej ekspozycji na światło ultrafioletowe.


Skuteczne usuwanie zmarszczek

Dermapen wykorzystuje sterylne, indywidualnie zamykane, jednorazowe wkłady igłowe dla optymalnego bezpieczeństwa i wygody pacjenta. Każda igła składa się w rzeczywistości z 12 mniejszych igieł, które wykorzystują zastrzeżoną technologię do pionowej penetracji  w głąb skóry. Tworzy małe, mikrokanurowe kanały, jednocześnie stymulując naturalną zdolność skóry do samouzdrawiania i zwiększania produkcji nowego kolagenu – czyli tworzenia silnych, nierozpuszczalnych włókien, które służą jako tkanka łączna między komórkami.

Mezopen działa poprzez tworzenie mikro kanały w skórze, które stymulują tkanki do produkcji większej ilości kolagenu i elastyny.

Jeżeli nie wiesz jaki zabieg wybrać, zawsze możesz zapisać sie na darmowe konsultacje w Clinica Cosmetologica.

Najlepsze zabiegi na zmarszczki

Surgen-Pollogen Legend to medyczna, niechirurgiczna platforma estetyczna, napędzana rewolucyjną technologią hybrydowej energii pollogenu. To estetyczne urządzenie medyczne działa z naturalnymi mechanizmami organizmu, aby indukować zwiększoną produkcję kwasu hialuronowego, regenerację kolagenu i wzrost elastyny.

Pollogen Maximus wykorzystywany jest do redukcji zmarszczek i odmładzania skóry twarzy.

Efektywne usuwanie zmarszczek pod oczami

Retix C jest całościowym zabiegiem przeciwzmarszczkowym, popularnie stosowanym na dekolt, szyję i twarz. Używa się tutaj retinolu, czyli witaminy A w czystej postaci.

Emerge to skuteczny sposób na szybkie pozbycie się zmarszczek. Laser frakcyjny jest urządzeniem do regeneracji skóry, stworzonym przez firmę Palomar Medical Technologies. Wykorzystuje technikę nieablacyjną, pozwala zminimalizować różnorodne problemy.

Korzystne usuwanie zmarszczek laserem

Harmony XL oferuje szereg zaawansowanych aplikacji, które umożliwiają dostarczanie wysoce skutecznych, niezawodnych i bezpiecznych sposobów metod leczenia dla różnych, trudnych problemów skórnych.

Terapia ultradźwiękowa poprawia wygląd zmarszczek poprzez osadzanie skoncentrowanej energii ultradźwiękowej pod powierzchnią, stymulując tworzenie nowego kolagenu – naturalnego białka, które nadaje skórze młodzieńczej jędrności i elastyczności. Skóra zaczyna się podnosić i ujędrniać w miarę upływu czasu.

Najlepsze zabiegi przeciwzmaszczkowe

Peelingi chemiczne mogą wyraźnie poprawić wygląd skóry. Nakłada się tutaj na skórę odpowiedni roztwór chemiczny, powstaje blister i skóra się złuszcza. Nowa skóra jest zwykle gładsza i mniej pomarszczona w stosunku do starej skóry.

Mobilift to bardzo skuteczny i naturalny zabieg przeciwzmarszczkowy. To małe, przenośne urządzenie, które umożliwia stopniową ocenę leczenia obrazami. Najnowsza generacja Mobilift M6  obejmuje teraz nową głowicę do zabiegów Ergolift i opatentowaną innowację technologiczną o nazwie MPF  w celu optymalnego leczenia. Jest to szybki zabieg, przyjemny i wygodny. Kompaktowy, przenośny i wszechstronny, może być łatwo przenoszony z jednego miejsca na drugie.

Zabieg likwidujący zmarszczki

Nie wszystkie środki na zmarszczki wymagają preparatów lub ingerencji chirurga. Masaż twarzy może być alternatywnym sposobem na stymulację krążenia i redukcję zmarszczek. Znając różne metody masażu twarzy, możemy łatwo znaleźć technikę, która będzie dla nas idealna. Profesjonalne zabiegi na usuwanie zmarszczek stanowią więc niezwykle skuteczną i kuszącą alternatywę dla metod domowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 65 = 75