Modelowanie sylwetki zabiegiem wyszczuplającym

Rate this post

Każdy z nas chciałby cieszyć się szczupłym i zdrowym ciałem przez całe życie. Niestety wielu z nas nie zwraca uwagę na prawidłowe odżywianie, unikanie stresu oraz odpowiednią ilość snu. Te i wiele innych czynników doprowadzają do odkładania się niepotrzebnych kilogramów w fałdach skórnych brzucha, czy pośladków. Medycyna doskonale wie jak zredukować tkankę tłuszczową u takich osób, jednak wymaga to pracy również z ich strony.

Odpowiednia ilość ćwiczeń fizycznych oraz zmiana nawyków żywieniowych nie jest łatwa i w wielu przypadkach terapia trwa zbyt długo, aby osoba leczona w niej wytrwała. Na szczęście oferowane przez medycynę estetyczną zabiegi odchudzające znacznie przyśpieszają proces gubienia zbędnych kilogramów, co zwiększa szansę na utrzymanie motywacji przez pacjenta. Przykładem takiej oferty jest chociażby https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/odchudzanie-redukcja-tkanki-tluszczowej/

Czy istnieje jeden skuteczny zabieg wyszczuplający?

Praktycznie w każdej dziedzinie medycyny możemy znaleźć po kilka sposób leczenia jednej choroby. Również w kosmetologi odnajdziemy wiele zabiegów, które odpowiadają za modelowanie sylwetki.
Najchętniej wybieranym, ze względu na swoją małą inwazyjność, zabiegiem jest Venus Legacy. Stosuje on fizyczne oddziaływanie fali radiowej oraz pola magnetycznego na tkanki, co wpływa na ujędrnianie skóry oraz redukowanie tkanki tłuszczowej. Do jego efektów należy zaliczyć również poprawa elastyczności skóry oraz niwelowanie skórki pomarańczowej (cellulitu).

Redukcja tkanki tłuszczowej możliwa jest również poprzez mechaniczne oddziaływanie masażu. Tutaj jednak najlepsze efekty osiąga nie ręka masażysty, a zabieg Icoone, który wykorzystuje w swoim działaniu masaż podciśnieniowy.

Czy możliwe jest jedynie wyszczuplanie ud?

Wiele osób zastanawia się, czy istnieją zabiegi, które typowo skupiałyby się na określonej partii ciała. U każdego człowieka tkanka tłuszczowa odkłada się w trochę inny sposób i w rozmaitych miejscach. Dlatego w medycynie estetycznej istnieją zabiegi wyszczuplające uda, brzuch, pośladki oraz wiele innych partii ciała.
Jednym z takich zabiegów jest Karboksyterapia. Polega ona na iniekcji śródskórnie i podskórnie medycznego dwutlenku węgla. Kosmetolog ma możliwość oddziaływania na dokładnie określony obszar ciała, co pomaga zredukować tkankę tłuszczową z miejsc jej największego odkładania się. Wstrzyknięty dwutlenek węgla umożliwia nie tylko wymodelowanie sylwetki, ale również pozbycie się cellulitu oraz blizn i rozstępów.

Bardzo dobre efekty w redukcji tkanki tłuszczowej osiągają zabiegi wyszczuplające brzuch. Najbardziej znanym w tej kategorii jest zabieg Maximus. Wykorzystując energię cieplną, wpływa na upłynnienie tłuszczu zalegającego w tkance i dzięki usprawnieniu krążenia wpływa na szybkie usuwanie trójglicerydów z organizmu.
Każdy dobry salon medycyny estetycznej oferuje bezpłatne konsultacje, na których zostanie dobrane odpowiednie leczenie, które przyniesie najszybsze efekty.

Artykuł powstał w kooperacji z portalkosmetologiczny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

57 + = 66