Depilacja laserem Vectus

5/5 - (2 votes)

Wiele kobiet boryka się z nadmiernym owłosieniem różnych partii ciała. Niektóre kobiety mają delikatny zarost, prawie niewidoczny, powoli odrastający. Są także kobiety, u których zarost jest twardy, bardzo widoczny i szybko odrasta pomimo stosowania różnych metod depilacji, golenia za pomocą domowych sposobów. Jest to problem powszechny i uniwersalny. Nie jednej kobiecie spędza on sen z powiek. Niektóre kobiety wymagają usuwania owłosienia praktycznie codziennie. W tym celu warto rozważyć inne środki jeżeli te dotychczas stosowane nie przynoszą oczekiwanego rezultatu.

Jedną z metod, nad którą warto się zastanowić jest depilacja laserem. Jest wiele punktów kosmetycznych, w których możemy skorzystać z tego rodzaju usługi. Jedną z takich możliwości jest depilacja urządzeniem VECTUS. Depilacja laserem VECTUS jest skuteczna, bezpieczna, dająca oczekiwany efekt (więcej o tym tutaj: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Sopot-o77389.html). W przeciwieństwie do woskowania, golenia jest skuteczna i trwała. Zabieg jest bezbolesny, komfortowy, skuteczny do trwałego usunięcia owłosienia. Przeznaczony jest do każdego rodzaju owłosienia oraz jego koloru. Laser vectus za pomocą wiązki światła usuwa barwnik włosa, niszczy jego cebulki. Dzięki czemu jest zabiegiem trwałym. Depilacja laserowa za pomocą tego rodzaju urządzenia jest najmocniejsza, najtrwalsza, dająca najszybsze i najskuteczniejsze rezultaty podczas stosowania. Laser wyposażony jest w specjalny czujnik, dzięki któremu można dobierać odpowiednie parametry aby podczas zabiegu kobieta nie odczuwała bólu i dyskomfortu związanego zabiegiem. Dzięki temu unika się także poparzeń skórnych. Jest to innowacyjna metoda w pozbyciu się zbędnego owłosienia na dobre.

Depilacji przy zastosowaniu lasera można dokonać praktycznie na każdej partii ciała. Zabiegom tym poddają się przede wszystkim kobiety. Mężczyźni czasem także odwiedzają zakłady kosmetyczne aby pozbyć się zbędnego owłosienia. Należy jednak pamiętać o miejscach intymnych. U kobiet stosowane są tego rodzaju zabiegi, u mężczyzn z przyczyn zdrowotnych nie są wykonywane.

Depilacja laserowa pach jak sama nazwa wskazuje polega na usunięciu owłosienia pod pachami. Jest to zabieg, który nie wymaga wiele czasu. Zabieg jest szybki, skuteczny i trwały.

Depilacja laserowa nóg jest najczęściej stosowaną depilacją. Każda kobieta marzy o gładkich, pięknie wyglądających nogach, bez zbędnego zarostu. Jest to najczęściej wykonywana depilacja w salonach kosmetycznych. Cieszy się dużym powodzeniem wśród pań. Zabieg trwa trochę dłużej ze względu na większy obszar powierzchni ciała. Aby jednak skrócić czas jego trwania stosuje się większą głowicę.

Depilacja laserowa twarzy jest także powszechną depilacją. Korzystają z nich przede wszystkim kobiety o bardzo dużym, widocznym i szybko odrastającym zaroście.

Depilacja laserowa wąsika jest kolejną z depilacji jakich poddają się panie. Korzystają z niej także panowie. Jest to doskonały sposób na trwałe i skuteczne pozbycie się owłosienia. Ze względu na to, że jest to niewielki obszar powierzchni ciała stosuję się do tego celu małą głowicę. Usuwanie wąsika laserem jest doskonałym rozwiązaniem dla panów, którzy nie przepadają za goleniem, a nie chcą chodzić zarośnięci. Podczas krótko trwałego zabiegu mogą w bezbolesny, szybki i trwały sposób pozbyć się zarostu.

Depilacja laserowa – skutki uboczne:

  • zdarzają się plamy, przebarwienia na skórze, skóra może stać się chropowata, świąd, zaczerwienienia. Skutki te mijają samoistnie po kilku dniach.

Depilacja laserowa – opinie:

  • osoby, które poddały się zabiegom depilacyjnym za pomocą lasera Vectus są bardzo zadowolone z rezultatów. Zabieg jest bezbolesny, komfortowy, szybki, trwały, skuteczny. Doskonała metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia z różnych obszarów ciała. Nie trzeba się męczyć z uciążliwym goleniem, czy bolesnym woskowaniem.

Depilacja laserowa – koszt:

  • koszt depilacji uzależniony jest od powierzchni, którą depilujemy. Można skożystać z zabiegów pojedynczych lub pakietowych, w pakietach zawsze jest taniej. Warto też rozważyć czy nie warto jednorazowo zainwestować w pełną kurację. Pakiety tego typu zawierają zazwyczaj 6 zabiegów.

Depilacja laserowa a ciążą:

  • nie ma żadnych informacji na temat przeciwwskazań dotyczących korzystania z zabiegów laserem Vectus w trakcie ciąży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 3 =