Czym różnią się najpopularniejsze lasery diodowe: laser Vectus a Light Sheer?

5/5 - (9 votes)

Lasery diodowe Vectus i Light Sheer są powiązane ze sobą historycznie. Laser Vectus to udoskonalona wersja Light Sheer. Eksperci z firmy Palomar Medical Technologies rozpoczynający swoją karierę na renomowanych uczelniach m.in. na Harvardzie stworzyli piętnaście lat temu urządzenie Light Sheer. Depilacja laserowa spełniała standardy i normy wyznaczone przez specjalistów zakładu Palomar. W tym czasie próbowali oni udoskonalić technologię urządzenia, zwiększyć skuteczność, bezpieczeństwo i skrócić czas trwania zabiegu. Po kilkunastu latach udało im się stworzyć pierwowzór- laser Vectus, który posiada czytnik Skintel. Ma on za zadanie zapewnić bezpieczeństwo poprzez automatyczne dopasowanie parametrów urządzenia do wymagań konkretnej osoby. Dzięki temu usuwanie owłosienia laserem jest trwałe.

Bezpieczeństwo w użyciu laserów diodowych

Depilacja laserowa Light Sheer z reguły jest bezpieczna. Trwale usuwa mieszek włosowy i można cieszyć się gładkim ciałem, lecz nie jest do końca bezpieczna, ponieważ wykonywana jest przez kosmetologów, którzy sami oceniają stan skóry pacjenta. Przy zbyt dużej mocy mogą powstać oparzenia po depilacji laserowej bądź przy za małej zabieg będzie nieskuteczny – więcej można dowiedzieć się na darmowej konsultacji (o niej tutaj: https://depilacjavectus.pl/darmowe-konsultacje/).

Nowością w gabinetach jest laser Vectus. Daję on zdecydowanie większe bezpieczeństwo, posiada on wcześniej wspomniany czytnik Skintel. Jest to inteligentny system, który pozwala na mierzenie aktywnego poziomu melaniny w czasie rzeczywistym. Co przekłada się na dobieranie dokładnych parametrów dla indywidualnych cech pacjenta. Laserowa depilacja urządzeniem Vectus mierzy poziom melaniny przed każdym zabiegiem. Daje 100% pewność bezpieczeństwa i brak ryzyka poparzeń czego nie potrafi zapewnić urządzenie Light Sheer.

Depilacja laserowa skutki uboczne a skuteczność zabiegu

Laser diodowy Vectus wyróżnia przede wszystkim to, że jest wydajny, sprawny, zapewnia kilkuminutowy zabieg i daję gwarancję braku skutków ubocznych. Posiada opatentowaną technologię Photon Recycling, która pozwala odbijać światło luster lasera od skóry. Dzięki temu działanie jest dużo bardziej efektywne i daje ogromne rezultaty. Na skórze nie ma trwałych śladów po laserze. Następuje trwała depilacja. Usuwanie włosów laserem jest skuteczne przy każdym kolorze owłosienia.

Depilacja laserowa jak się przygotować, komfort pacjenta

Sam zabieg jest krótki i bezbolesny, jednak przygotowanie się jest bardzo ważne. Trzeba pamiętać, że przed zabiegiem skóra musi być ogolona, umyta, na której nie ma żadnych kosmetyków. Pomoże  to w osiągnięciu maksymalnych efektów depilacji.

Zarówno depilacja laserowa urządzeniem Vectus, jak i Light Sheer posiada system chłodzenia. Jednak większy komfort odczuwalny jest pierwowzorze, ponieważ posiada system Advanced Contact Cooling, który kontroluję temperaturę ciała przed, po i w trakcie zabiegu. Nasuwa się więc pytanie Czy depilacja laserowa boli? Właśnie dzięki temu systemowi nie. Przy każdym strzale impulsu generuję on temperaturę, która schładza nasze ciało.

Depilacja laserowa ile zabiegów? Szybkość ich wykonania

Depilacja laserem Vectus jest zdecydowanie szybsza niż Light Sheer, ponieważ ma wbudowane trzy tryby głowicy (ciągły, średni i wolny). Przyśpiesza to usuwanie włosów laserem. W zależności od odczuć pacjenta dobierane jest odpowiednie tempo wykonywania strzałów. Aby całkowicie pozbyć się owłosienia na skórze, laser potrzebuje zwykle trzech bądź pięciu zabiegów, w zależności od grubości i koloru włosa. Każdy cykl musi być powtórzony, ponieważ włosy nie rosną równocześnie.

Laserowa depilacja cena/ depilacja laserowa opinie

Bardzo często klienci przed podjęciem decyzji zadają pytanie. „Depilacja laserowa koszt”? Cennik zabiegów wykonywanych laserem Vectus jest porównywalny do lasera Light Sheer. Nie są to ceny identyczne, konkurencyjne, ponieważ decydując się na zabieg laserem diodowym Vectus mamy świadomość, że wybieramy urządzenie nowoczesne, zapewniające nam bezpieczeństwo. Dzięki innowacyjnej technologii oszczędzamy swój czas i efekt jest szybszy, bardziej widoczny, niż przy laserze Light Sheer. Depilacja laserowa cena jest 100% adekwatna do aparatu jakim, jest laser diodowy Vectus.

Zestawiając dwa urządzenia, które stworzone zostały do tych samych celów, opinią innych zdecydowanie wygrywa laser Vectus. Jest najnowocześniejszym urządzeniem, które zdystansowało konkurencję


Zobacz oddziały DepilacjaVectus.pl

DepilacjaVectus Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (gabinet 7)
80-210 Gdańsk
Rejestracja: 58 506 64 97

DepilacjaVectus Sopot
ul. Bohaterów Monte Cassino 53
80-001 Sopot
Rejestracja: 58 506 64 98

DepilacjaVectus Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc
81-519 Gdynia
Rejestracja: 58 506 64 99

Komentarze 8

  • No to teraz pójdę chyba. Moja mama pamiętam była cała poparzona jak poszła na depilację – to pewnie był ten light sheer i jeszcze jakaś niedoświadczona pani to robila. Ale skoro tu jest czytnik i wszystko się kontroluje to nie ma sie czego bac. Nie jest to nawet takie drogie bo juz patrzylam na stronie 😉

  • A powiedzcie czy tym laserem vectus można robić depilację intymną ? Jest to bezpieczne?

  • Marzę o tym, żeby pozbyć się raz na jakiś czas owłosienia z ciała ! Mogłabym usunąć wszystko oprócz włosów na głowie, brwi i rzęs 😀 Myślicie, że to możliwe ?

  • Laser Vectus jest obecnie najnowocześniejszą metodą usuwania zbędnego owłosienia. Do tego całkowicie bezpieczna, bezbolesna i 100% skuteczna. Ja skorzystałam i naprawdę odetchnęłam z ulgą : )

  • Ile czasu zajmuje taki zabieg? 🙂

  • Od 5 do 30 minut, zależy od miejsca 🙂

  • No a kiedyś mówili, że Light Sheer jest bezpieczny a teraz okazuje się, że nie. W życiu nie wybrałabym się na ten laser teraz.

    • Wiesz, teraz Vectus jest o wiele nowszym laserem i widzą różnicę w obu laserach. Vectus jest lepszy bo ma więcej możliwości i lepiej korzystać z niego niż z tamtego. Gdybym miała wybierać to bez zastanowienia wybrałabym Vectusa 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

72 + = 81