Czy rzeczywiście mnie zdradza?

Rate this post

Twój partner nie jest ten sam co kiedyś. Wraca później z pracy, masz wrażenie że skrywa coś tajemniczego, narzeka na ciągłe zmęczenie i zamyka się w sobie, często wyjeżdża i nie spędza ze mną długich wieczorów na rozmowie. To tylko pierwsze przesłanki, które mogą sprawić, że zaczynasz podejrzewać zdradę. Jeśli jesteś w tej przykrej sytuacji, zacznij intensywniej obserwować partnera.

Sprawdzaj jego prawdomówność – jeśli mówi Ci, że idzie na zakupy do lokalnego sklepu, sprawdź czy rzeczywiście tam się wybrał

Jeśli miał wyjazd służbowy do innego miasta w Polsce – sprawdź, czy nie ma paragonu lub faktury za paliwo z innego miejsca

Jeśli często dzwoni przy zamkniętych drzwiach – podsłuchaj i sprawdź z kim rozmawiał

Jeśli jednak nie chcesz być złapana i za wszelką chcesz szybko uzyskać odpowiedź, na pytanie czy rzeczywiście Twój partner Cię zdradza, uda się do detektywa. Profesjonalny detektyw opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu szybko pomoże Ci ustalić, czy Twój partner Cię zdradza. Przeprowadzi on gruntowną obserwację Twojego partnera, sprawdzi go gdzie chodzi, z kim przebywa, z kim rozmawia i co robi, gdy nie jesteś przy nim.

Niestety w ostatnim czasie, coraz częściej dochodzi do zdrady, jednakże niekoniecznie podejrzanie zachowanie Twojego partnera może świadczyć o tym, czy Cię zdradza.

Jak rozpoznać zdradę?

Najczęściej, gdy Twój partner Cię zdradza, zaczyna:

  • przywiązywać dużą większą uwagę do swojego wyglądu, zaczyna intensywnie ćwiczyć na siłowni, zmienia całkowicie garderobę, inwestuje w perfumy i dodatki uatrakcyjniające go przed płcią przeciwną
  • wraca z pracy później niż dotychczas
  • coraz rzadziej z Tobą sypia, lub jego aktywność w łóżku zdecydowanie się zmieniła
  • zmienił hasła do swojego telefonu i komputera
  • często dzwoni przy zamkniętych drzwiach, prowadzi rozmowy szeptem i gubi się, gdy pytasz go o to z kim rozmawiał lub szybko Cię zbywa
  • wyczuwasz od niego zapach perfum płci przeciwnej lub znajdujesz włos na garderobie

Jeśli większość z wyżej wymienionych czynników ma miejsce, nie potwierdza to jednoznacznie zdrady, jednak może to być sygnał dla Ciebie do zwiększenia czujności i przeprowadzenie śledztwa. Podejrzenia, to nie dowody świadczące o rozwodzie, w zebraniu materiałów dowodowych pomoże Ci detektyw warszawa. Specjalista pomoże Ci w tej trudnej sytuacji odpowiedzieć na pytanie, czy Twój partner rzeczywiście Cię zdradza. Podejrzenia mogą okazać się uzasadnione lub bezpodstawne, gdyż inne zachowanie partnera może mieć inne podłoże. Jeśli podejrzewasz zdradę, nie marnuj czasu, wynajmij detektywa, który pomoże Ci rozwikłać sprawę.

Zdrada w statystykach

Statystyki zdrad są zatrważające. Już co czwarty Polak zdradził partnera lub przebywa w stałym romansie. Dlatego jeśli podejrzewasz swojego partnera o zdradę, lepiej sprawdź go. Na forach internetowych coraz częściej prowadzone są rozmowy na temat niewierności małżeńskiej. Niestety, okrutnym lecz prawdziwym jest stwierdzenie, że obecnie panuje trend na zdradę. Wbrew pozorom zdrady dopuszczają się nie tylko mężczyźni, lecz coraz częściej kobiety. Jeśli już chcesz zdecydować się na wynajęcie prywatnego detektywa, zbierz materiały jakimi dysponujesz, które mogą świadczyć o zdradzie. Mogą to być smsy, nagrania wykonane telefonem. Jeśli bezpodstawnie podejrzewasz swojego partnera o zdradę, możesz zaszkodzić swojemu związkowi.

Główne symptomy zdrady

Głównym symptomem zdrady jest zmniejszenie zainteresowania seksualnego. Jeśli dostrzegasz, że Twój partner nie zachwyca się Twoim wyglądem jak niegdyś, przestałaś być dla niego pociągająca seksualnie, to sygnał, że być może znalazł sobie inną kobietę. Kolejnym symptomem jest całkowita zmiana wyglądy. Mężczyzna, który zakochał się w innej kobiecie najczęściej całkowicie zmienia swój wygląd, zrzuca zbędne kilogramy, inwestuje w drogą garderobę, czyli innymi słowy robi wszystko by spodobać się płci przeciwnej. Jeśli wcześniej Twój mężczyzna nie przejmował się nadprogramowymi kilogramami i zaczyna nagle stosować drakońskie diety, perfumuje się intensywniej i spędza przed wyjściem więcej czasu niż dotychczas, to sygnał do podejrzeń. Jeśli tych podejrzeń jest więcej, zgłoś się do detektywa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

62 − = 61