Jak zwalczyć cellulit? Przeczytaj o Venus Legacy!

Jak zwalczyć cellulit? Przeczytaj o Venus Legacy!
5 (100%) 1

Troska o piękny wygląd nie omija dziś nikogo. Wszyscy dążą do pięknych wysportowanych sylwetek, siłownie oraz gabinety kosmetyczne przeżywają prawdziwe oblężenie. Venus Legacy znakomicie ułatwia te wysiłki a efekty jakie pozwala osiągnąć są wręcz niesamowite. Skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo zabiegów gwarantuje certyfikat FDA. Podczas jednego zabiegu urządzenie wykorzystuje trzy opatentowane technologie jednocześnie. Multipolarna fala radiowa, impulsowe pole magnetyczne oraz technologia VariPulse to drużyna, którą wzajemnie się uzupełnia i potęguje efekty wielokrotnie.

Redukcja cellulitu to marzenie każdej kobiety. Teraz to marzenie można szybko i łatwo spełnić. Kilka zabiegów i problem znika bezpowrotnie. Zmniejszenie obwodu ud na skutek zabiegów Venus Legacy następuję już po jednym zabiegu, a zredukowana tkanka tłuszczowa zostaje usunięta z organizmu już po kilku dniach. Usuwanie cellulitu jeszcze nigdy nie było tak proste. Efekt napięcia skóry, jej wyraźne wygładzenie oraz regeneracja widoczne są niemal natychmiast po zdjęciu z łóżka kosmetycznego.

Venus Legacy cena

Cany zabiegów zależne są od miejsca na jakie zabieg będzie wykonywany. Biorąc pod uwagę konieczność odbycia calej serii zabiegow, końcowy koszt może okazać się dość wysoki. Aby odciążyć budżety pacjentów klinika wprowadziła całą serię pakietów promocyjnych. Pozwala to znacznie ograniczyć wydatki. Dodatkowo aby umożliwić skorzystanie z zabiegów przy pomocy urządzenia Venus Legacy możliwe jest rozłożenie opłaty za zabiegi na wygodne i proste w spłacie raty. O szczegóły oferty wystarczy już na pierwszej wizycie zapytać kosmetologa.

A co potrafi Venus Legacy?

Zakres możliwości oraz lista możliwych do wykonania zabiegów jest wyjątkowo długa. Jest to następstwo zastosowania aż trzech różnych technologii w jednym urządzeniu. Konturowanie ciała czy zabieg na cellulit to dopiero początek. Redukcja tkanki tłuszczowej, wyszczuplanie, poprawa jakości skóry to najpopularniejsze z oferowanych opcji.

Venus Legacy przeciwwskazania

Zastosowanie fal radiowych oraz pola magnetycznego rodzi pewne ograniczenia w stosowaniu urządzenia Venus Legacy. Szczególnie silnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża. Ciało kobiety w tym okresie jest wyjątkowo delikatne a malutki człowiek rosnący pod sercem podlega bezwzględnej ochronie. Stąd całkowity zakaz poddawaniu się zabiegom w tym czasie. Okres karmienia piersią również wyklucza możliwość wykonania zabiegu. Z racji wykorzystania pola magnetycznego, posiadanie rozrusznika serca lub metalowych elementów w obszarze poddanej zabiegowi uniemożliwia jego wykonanie. Istnieją też przeciwwskazania w przypadku których aby wykonać zabieg konieczna jest konsultacja lekarska oraz wydanie przez niego zgody. Do takich przypadków należą na przykład choroby przewlekłe.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek zabiegów kosmetolog, przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad medyczny oraz badanie mające pomóc w uniknięciu powikłań oraz poprawnym określeniu celu i efektów jakie można osiągnąć. Personel medyczny pracujący w klinice dokłada wszelkich starań aby pacjenci opuszczali gabinety z satysfakcją dobrze podjętych decyzji oraz poczuciem, że zabieg któremu się poddali to dokładnie to czego potrzebowali.

Komentarze 3

  • Można się gdzieś zapoznać z tymi pakietami promocyjnymi u kosmetologów z Trójmiasta? Bo przyznam że jeżeli byłyby dobre to byłby korzystny argument za moim zdecydowaniem sie na zabieg bo przydałaby mi sie redukcja cellulitu.

  • W zeszłym roku robiłam sobie zabiegi Venus Legacy na brzuch. Cena faktycznie nie nalezy do najprzyjemniejszych, ale nie widziałam póki co lepszej metody na usuwanie celulitu. Mojego dawno już nie ma 🙂

  • A jak idę na konsultację lekarską to co mam powiedzieć lekarzowi? Że poproszę o zaświadczenie, że moja dolegliwość nie przeszkadza w zabiegu usuwania cellulitu falami radiowymi? Czy muszę podawać w zaświadczeniu ten konkretny model Venus Legacy czy wystarczy ogólnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 7 =