Likwidacja cellulitu metodą zabiegów kosmetycznych

Likwidacja cellulitu metodą zabiegów kosmetycznych
5 (100%) 1

Każdy z Nas pragnie czuć się możliwie jak najbardziej komfortowo we własnym ciele. Kiedy jednak pojawiają się niedoskonałości staramy się je ukrywać, a tym samym w pewnym sensie ukrywać samych siebie.

Do takich niedoskonałości zaliczyć możemy cellulit, z którym zmagają się przede wszystkim panie. Poza kwestią czysto estetyczną, może on mieć negatywny wpływ na nasze poczucie pewności siebie, a tym samym komfort podczas dnia. Cellulit to jednak nie wyrok i można z nim skutecznie walczyć.

Jak walczyć z cellulitem?

Producenci kosmetyków zasypują nas reklamami cudownych kremów, a sieci możemy znaleźć wiele cudownych diet, ćwiczeń i innych domowych sposobów jak zwalczyć cellulit. Najczęściej wszystkie te metody okazują się nieefektywne, a w przypadku zaawansowanego cellulitu niemożliwe jest samodzielne pozbycie się go. Tutaj warto wspomnieć o innowacyjnych zabiegach, które omówimy poniżej.

Zabiegi zwalczające cellulit

Na początku warto wspomnieć o zabiegu Venus Legacy, który opiera się na wykorzystaniu mocy fal radiowych. Podczas zabiegu dochodzi do rozbicia lipidów i ich usunięcia, a także wyrównania struktury skóry i jej ujędrnienia. Jedną z zalet jest wzmocnienie naczynek i drenaż limfatyczny, w efekcie którego następuje likwidacja cellulitu.

Jeśli wymieniamy skuteczne zabiegi na cellulit, nie można nie wspomnieć o Icoone, który redukuje pomarańczową skórkę poprzez wykorzystanie specjalnej rolki oddziałującej na skórę podciśnieniem, które dostosowuje się do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg Icoone przypomina intensywny masaż podczas którego dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych, a także do poprawy mikrokrążenia i drenażu limfatycznego. Kolejny etap odbywa się przy wykorzystaniu światła lasera, które powoduje ogrzanie tkanek, rozbicie komórek tłuszczowych, a dodatkowo zwiększa produkcje kolagenu znacznie ujędrniając skórę.

Maximus z kolei wykorzystuje dwie metody usuwania cellulitu – tripolarną falę radiową oraz dynamiczną aktywację mięśni. Podczas zabiegu dochodzi do zagęszczenia włókien kolagenu i elastyny, co skutkuje tym, że skóra jest bardziej jędrna, napięta i gładka. Kolejnym atutem jest to, że podczas zabiegu dochodzi nie tylko do zmniejszenia cellulitu, ale także do drenażu limfatycznego.

Jeśli powyższe zabiegi na cellulit was nie przekonują, to może zmienicie zdanie po zapoznaniu się z tym, co oferuje Pollogen Legend, który przypomina w działaniu zabieg Maximus. W tym wypadku mamy jednak do czynienia z urządzeniem, które działa na czterech poziomach ludzkiej tkanki, tj. mięśniach, tkance tłuszczowej, skórze właściwej i naskórku. Dzięki temu skutecznie usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej oraz usuwając toksyny z tkanek.

Efekty zabiegów zwalczających cellulit

Jak wcześniej wspomnieliśmy, domowe sposoby walki z cellulitem, takie jak ćwiczenia czy diety są istotne w zwalczaniu pomarańczowej skórki, jednak to zdecydowani za mało. Nie można bowiem rozbić grudek tłuszczu domowymi sposobami czy kremami. Decydując się na zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, które działają na głębokie warstwy skóry, bezpośrednio u źródła problemu. Dzięki temu zabiegi kosmetyczne na cellulit skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe oraz sprawiają, że skóra staje się bardziej jędrna, napięta oraz gładka.

SKUTECZNE ZABIEGI NA CELLULIT W GABINECIE SOPOT!


Clinica Cosmetologica Sopot
ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 pię™tro)
Rejestracja: +48 791 600 605

Komentarze 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

28 − = 19