Depilacja laserowa Gdynia – Szybkie i bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa Gdynia – Szybkie i bezbolesne laserowe usuwanie owłosienia
5 (100%) 2

Laserowe usuwanie owłosienia coraz częściej wybierane jest przez kobiety, aby pozbyć się trwale i efektywnie swoje owłosienie. Podstawową obawą przez podjęciem się takiej formy usuwanie owłosienia jest ból, który jednak jest kwestią sporną, ponieważ występuje on lub nie, w zależności od progu bólu danej osoby.

DEPILACJA LASEROWA – krok od pięknej skóry

Rynek kosmetyczny stale się rozwija, dając coraz więcej możliwości w zakresie depilacji laserowej. Powstają coraz nowsze sprzęty, które dają jeszcze lepsze efekty, które są mniej bolesne; producenci starają się na tyle uealstycznić w stosunku do kobiet, aby zabieg takiej depilacji nie kojarzył się z czymś nieprzyjemnym. Laser Vectus to najbardziej zaawansowany i najnowocześniejszy laser na rynku. Gwarancją, jaką daje nam Vectus jest trwałe usunięcie owłosienia oraz szybka i bezbolesna metoda depilacji. Jest także bardzo bezpiecznym rozwiązaniem dla naszej skóry, ponieważ dzięki technologii SkinTel zawsze sprawdza poziom aktywnej melaniny w skórze, dzięki czemu może dostosować zabieg pod indywidualne parametry danej osoby.

PRZEBIEG DEPILACJI LASEROWEJ

bezbolesna depilacja laseremWarto pamiętać, że zabieg depilacji laserowej nie jest jednorazowy, ponieważ włosy nie rosną jednostajnie i jednocześnie, a depilacja włosa jest najefektywniejsza, kiedy znajduje się on w fazie. Najczęściej zabieg powtarzany jest raz w miesiącu przez około rok, później już raz na rok, jednakże minimum to powtórzenie go 4-6 razy. Przez zabiegiem pacjent zazwyczaj musi uzupełnić krótką ankietę, w której należy zawszeć wszelkie informacje na temat zdrowia ogólnego, przebytych chorób i zażywania regularnie leków, a następnie zostaje przeprowadzona próba laserowa, mająca na celu sprawdzenie, jak skóra poradzi sobie z podrażnieniami. W przypadku, gdy nie mamy żadnych przeciwwskazań, lekarz przystępuje do zabiegu depilacji laserowej, w której wykorzystuje laser (przykładając jego głowicę do skóry), którego światło pochłanianie jest przez melaninę zawartą w mieszku włosowym. Melanina odbiera energię przekazywaną przez laser, a z nią mieszek, który ulega zniszczeniu. Po takim zabiegu nakładane są preparaty łagodzące podrażnienia i zaczerwienienia. Najlepsze efekty osiągają osoby, które mają jasne i małe owłosienie, jednak obecnie laser Vectus dzięki swojej zaawansowanej technologii bez problemu radzi sobie z gęstym i ciemnym owłosieniem, dając efektywne efekty dla osób z takimi walorami.

PRZECIWWSKAZANIA

Nie każdy może pozwolić sobie na zabieg depilacji laserowej. Istnieje szereg przypadłości, kiedy taki zabieg nie jest wskazany i  nawet może zaszkodzić naszej skórze. Są to:

  • włosy rude, siwe, z uwagi na brak lub bardzo małą skuteczność zabiegu
  • ciąża
  • nowotwory (przebyte można skonsultować z lekarzem)
  • opalenizna i stosowanie samoopalaczy
  • przyjmowanie leków światłouczulających
  • infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze w miejscu, w którym chcemy wykonać zabieg

Aby nie zaszkodzić sobie i swojej skórze, powyższe przypadłości należy skonsultować z osobą, która będzie przeprowadzać nasz zabieg.Nie należy bagatelizować tych przeciwskazań.

DepilacjaVectus – Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Dowiedz się więcej – https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowej

Jak dbać o skórę po zabiegu depilacji laserowej i czego unikać?

Po zabiegu depilacji laserowej wystąpić mogą podrażnienia oraz obrzęk okołomieszkowy. Należy w tym czasie smarować skórę maściami i kremami zmniejszającymi rany i obrzęki, unikać gorących kąpieli, korzystania z sauny lub basenu, a także warto pamiętać o tym, aby unikać wszelkiego opalania i używania samoopalaczy. Dlatego tak wiele kobiet decyduje się na zabieg depilacji laserem w zimie, kiedy nie grożą nam wysokie temperatury oraz nadmiar słońca.

Depilacja laserowa to najefektywniejszy sposób pozbycia się owłosienia. Jest bardzo bezpieczna, trwa krótko oraz pozbywa nas owłosienia raz na zawsze.

Komentarze 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 22 = 28