Depilacja laserowa Gdynia: poznaj szczegóły zabiegu

Depilacja laserowa Gdynia: poznaj szczegóły zabiegu
5 (100%) 5

Usuwanie zbędnego owłosienia stało się przykrym obowiązkiem każdej kobiety. Od pierwszego pojawienia się niechcianych włosków w wieku nastoletnim zakup maszynek jednorazowych, kremów do golenia i wosku stał się koniecznością i niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy. W dodatku każdego roku pora letnia przypomina o zadbaniu o ciało i zaopatrzeniu się w liczne produkty do depilacji, które w tym okresie podbijają rynek i są głównym elementem reklam. Zwłaszcza w lecie kobiety marzą o sposobie trwałego usunięcia włosków. Nie każda z nich wie, że jest to jak najbardziej możliwe za koszt niewiele większy niż wydany na dotychczasowe metody depilacji. Mowa o depilacji laserowej, która w ostatnim czasie podbiła salony kosmetyczne. Dlaczego to właśnie w nią warto jest zainwestować? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w dalszej części artykułu.

Czym jest depilacja laserowa?

Zabieg depilacji laserowej polega na zniszczeniu włosków wraz z mieszkami włosowymi za pomocą wysokiej temperatury emitowanej przez głowicę lasera. Do dyspozycji są dwie głowice: pierwsza o wymiarach 12 na 12 mm, która usuwa owłosienie z niewielkich obszarów ciała, oraz druga o wymiarach 23 na 38 mm, którą stosuje się do większych obszarów.

Często pojawia się pytanie o bezpieczeństwo i bezbolesność zabiegu związane z użyciem wysokiej temperatury. Temperatura oddziałuje wyłącznie na włoski i nie jest odczuwalna dzięki użyciu technologii Advanced Contact Cooling. Polega ona na chłodzeniu górnej warstwy skóry przed, w trakcie i po zabiegu. Zapewnia w ten sposób komfort i bezbolesność. Na bezpieczeństwo wpływa również inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze zawarty w laserze, który dobiera odpowiednie parametry lasera w taki sposób, aby depilacja była skuteczna -bez ryzyka poparzeń. Parametry są ustawiane w zależności do indywidualnych potrzeb pacjenta. Warto wspomnieć, że skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu depilacji laserowej zostało potwierdzone certyfikatem FDA.

Dlaczego warto wybrać depilację laserową w Gdyni?

To zabieg, który cechuje się stale rosnącą popularnością. Warto umówić się na wizytę, by zadbać o gładkie ciało bez włosów już teraz, dlatego że do uzyskania pełnego efektu potrzebne jest przeprowadzenie całej serii zabiegów.

Zabieg możesz wykonać w salonie w Gdyni:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Ten sposób depilacji cechuje się również wysoką skutecznością przy krótkim czasie trwania zabiegu. Niektóre zabiegi laserem ,,marnują’’ światło, które podczas procedury odbija się od skóry. Te, które posiadają technologię Photon Recycling ponownie odbijają światło odbite od skóry za pomocą systemu niewielkich lusterek wbudowanych w głowicę. W ten sposób około 80% światła odbitego trafia w skórę, a sam zabieg jest skuteczniejszy i trwa znacznie krócej. Orientacyjnie, usuwanie włosów pod pachami zajmuje laserowi około jedną minutę!

Czego możemy się spodziewać po zabiegu depilacji laserowej?

Laser Vectus - urządzenie do depilacji laserowejLaserowe usuwanie owłosienia nie działa szkodliwie na skórę i jej nie niszczy. Bezpośrednio po zabiegu występuje zaczerwienienie i obrzęk, które powinny ustąpić po kilku godzinach, a maksymalnie po kilku dniach. Zabieg depilacji laserowej jest metodą trwałego usuwania włosków. Aby efekty się utrzymały należy powtórzyć zabieg od 4-6 razy, co usunie około 95% owłosienia. Pozostałe 5% to niewielkie włoski, które mogą, ale nie muszą się pojawić i można się ich pozbyć, powtarzając procedurę.

Przygotowanie do zabiegu i przeciwwskazania:

  • kilka tygodni przed zabiegiem nie należy stosować leków o działaniu fotoalergicznym ani kremów z kwasami owocowymi i witaminami A i C;
  • głównym przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża i karmienie piersią;
  • zabiegu nie przeprowadza się, jeśli występują infekcje bakteryjne lub wirusowe skóry;
  • przeciwwskazaniem jest również świeża opalenizna i występowanie otwartych ran w miejscu wykonywanego zabiegu.

Depilacja laserowa nie bez powodu jest rewolucyjną metodą usuwania owłosienia. Zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność dzięki licznym technologiom, które umożliwiają uzyskanie trwałych efektów. Ten rodzaj bezinwazyjnej depilacji jest polecany dla każdej osoby, gdyż nie narusza skóry, jest komfortowy i całkowicie bezbolesny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

79 + = 85